Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Medycyna estetyczna

W naszym gabinecie medycyny estetycznej w Gdyni możesz skorzystać z różnorodnych zabiegów. Dobierzemy idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań procedury, które przyczynią się do poprawy zdrowia i wyglądu Twojej skóry. Pomożemy wybrać zabieg modelujący twarz i ciało, korygujący, czy upiększający, który będzie spełniał Twoje potrzeby i zapewni efekt, jakiego oczekujesz. Zatroszczymy się o Twój komfort, piękny wygląd i dobre samopoczucie. Wykonujemy zabiegi o działaniu upiększającym, odmładzającym oraz terapeutycznym. Możesz skorzystać u nas z mezoterapii, poddać się modelowaniu ust kwasem hialuronowym, czy też przekonać się o dobroczynnym działaniu stymulatorów tkankowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego gabinetu medycyny estetycznej w Gdyni!Bezpieczne zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej


Zabiegi w naszym gabinecie medycyny estetycznej wykonywane są z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa. Dysponujemy własną sterylizatornią oraz medycznym autoklawem, którego sprawność regularnie weryfikowana jest przez Sanepid. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych, atestowanych urządzeń i sprawdzonych preparatów najwyższej jakości. Wiemy, że zabiegi takie jak mezoterapia igłowa czy modelowanie ust mogą być przyczyną dyskomfortu, dlatego też przeprowadzamy je w znieczuleniu miejscowym. W naszym gabinecie medycyny estetycznej możesz też liczyć na rzetelne przedstawienie każdej procedury, w tym wskazań oraz przeciwwskazań do jej wykonania.Na jaki zabieg z zakresu medycyny estetycznej się zdecydować?


Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje zróżnicowane zabiegi wpływające korzystnie na zdrowie i wygląd. Rozumiemy, że nie zawsze łatwo jest wybrać odpowiedni dla siebie. Z tego powodu oferujemy możliwość skorzystania z konsultacji, podczas której specjaliści doradzą Ci, jaka procedura będzie najkorzystniejsza dla Ciebie. Wykonujemy również profesjonalną analizę skóry, która pomoże dokładnie poznać jej potrzeby, a także ocenić efekty terapii. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, którzy upewnią się, że wybrany kierunek zabiegowy jest odpowiedni i bezpieczny dla Ciebie. Przekażemy Ci też dokładne zalecenia pozabiegowe i doradzimy, jakich preparatów pielęgnacyjnych używać.