Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Pielęgnacja skóry młodzieńczej

Młoda skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji, odpowiadającej na jej wszystkie potrzeby. W naszym salonie w Gdyni doskonale to rozumiemy, dlatego też przygotowaliśmy specjalistyczną ofertę zabiegów dla cery młodzieńczej. Wśród nich znajdziesz zarówno takie, które pomogą dokładnie oczyścić i nawilżyć twarz, jak i zwalczyć problemy skórne. Możesz wykonać u nas profesjonalne peelingi połączone z jonoferezą lub sonoforezą. Naszym Klientom oferujemy również oczyszczanie wodorowe z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia Aquasure 2.Pielęgnacja skóry trądzikowej


Trądzik młodzieńczy to zmiany skórne pojawiające się u wielu osób głównie w wieku nastoletnim. Do jego wystąpienia przyczyniają się m.in. wahania poziomu hormonów powodujące zaburzenia wydzielania łoju przez gruczoły skórne. Chociaż jest on zjawiskiem powszechnym, może być przyczyną znacznego pogorszenia samopoczucia i spadku samooceny młodych osób. Co więcej, brak odpowiedniej terapii i pielęgnacji skóry trądzikowej może przyczynić się do wystąpienia trwałych zmian skórnych, których usunięcie nie jest łatwe.

Specjaliści z naszego salonu wiedzą, jak zwalczać problemy dotykające skóry młodzieńczej oraz jak im zapobiegać. Dla osób zmagających się z trądzikiem przygotowaliśmy program obejmujący pakiet zabiegów na twarz oraz zestaw profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Wykonujemy także lecznicze oczyszczanie twarzy, podczas którego podawane są substancje pomagające zwalczyć przyczyny pojawienia się zmian skórnych. Niezależnie od tego, na który zabieg się zdecydujesz, u nas możesz liczyć na profesjonalne porady dotyczące pielęgnacji Twojej cery.