Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Zabiegi dla mężczyzn


Zabiegi kwasami


Pielęgnacja dłoni

Pielęgnacja stóp

Zabiegi dla mężczyzn to propozycja kierowana do wszystkich panów, którzy chcą zadbać o zdrowie, atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie. Odwiedzając nas, możesz liczyć na profesjonalne podejście, fachowe porady oraz dobór rozwiązań najlepszych dla Ciebie. Pomożemy Ci zadbać o dłonie i stopy, zredukować niedoskonałości skóry czy oznaki starzenia. Podczas skutecznej depilacji woskiem usuniemy niechciane owłosienie. Zajmiemy się oczyszczeniem twarzy oraz zapewnieniem jej optymalnego nawilżenia.


Z wykorzystaniem mezoterapii odżywimy Twoją skórę i dodamy jej witalności, dzięki czemu pozbędziesz się oznak stresu i zmęczenia. Zabieg pomoże również poradzić sobie z problemem wypadających włosów. W naszym salonie w Gdyni możesz też skorzystać z profesjonalnych zabiegów z kwasami, które przyczynią się do poprawy wyglądu skóry. W dzisiejszych czasach atrakcyjny mężczyzna to zadbany mężczyzna. Z tego powodu wśród naszych Klientów jest coraz więcej panów – zachęcamy do dołączenia do ich grona!Zabiegi dla panów, którzy chcą zadbać o sylwetkę


Walkę z nadmiarem kilogramów toczą nie tylko kobiety, ale również wielu mężczyzn. Pomocne w niej mogą być zabiegi z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. W naszym salonie możesz poddać się stymulującym spalanie tkanki tłuszczowej masażom z wykorzystaniem nowoczesnego aparatu IMoos. Nie tylko ułatwia on skuteczne spalanie tłuszczu, ale również korzystnie wpływa na układ krwionośny oraz przyspiesza oczyszczanie organizmu, poprawiając krążenie krwi i limfy w tkankach. Co więcej, jego relaksacyjne działanie pomoże zredukować stres, którego nadmiar może niekorzystnie odbijać się na zdrowiu i kondycji.Męskie zabiegi terapeutyczne


Oferta zabiegów dla mężczyzn obejmuje szereg procedur terapeutycznych, w tym leczenie nadpotliwości z użyciem botoxu pod nadzorem lekarzy z naszego gabinetu medycyny estetycznej. Odwiedzający nas Klienci niejednokrotnie borykają się z problemami skórnymi, takimi jak blizny czy trądzik. Doświadczony kosmetolog dobierze odpowiedni zabieg terapeutyczny, który pomoże je skutecznie zwalczyć. Panów, którzy cierpią z powodu schorzeń czy deformacji stóp zachęcamy do wizyty u podologa. Specjalista zbada kończyny, doradzi, jak pozbyć się dyskomfortu, a w razie potrzeby przeprowadzi zabieg terapeutyczny lub profilaktyczny. Podpowie też, jak zadbać o stopy, aby utrzymać je w zdrowiu i dobrej kondycji.