Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

O nas

Salon Lusterko powstał z myślą o Osobach, które cenią sobie profesjonalne i pełne empatii zrozumienie ich potrzeb w zakresie Piękna.

Zespół specjalistów Salonu Lusterko, wykonujących swoją pracę z pasją i zaangażowaniem służy Państwu swoim doświadczeniem i wartościową wiedzą.

 

Dołożymy wszelkich starań, aby każdy pobyt w Salonie był czasem satysfakcji, odprężenia i dobrego samopoczucia.

Szanowni Państwo! - Zapraszamy do Świata Lusterka!

Magdalena Garstka

 

Kosmetyczka i terapeutka SPA z 17-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Fascynuje się naturalnymi metodami odmładzania skóry, takimi jak masaż Kobido, face yoga czy kinesotaping. Specjalizuje się również w obsłudze nowoczesnych urządzeń HI-TECH. W pracy najbardziej ceni sobie kontakt z klientem. Prywatnie żona i mama, która swój wolny czas w 100% poświęca rodzinie.

Wiktoria Palmowska

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz Akademii Morskiej w Gdyni. Kosmetolog z 10 - letnim doświadczeniem. Swoje pierwsze kroki zawodowe rozpoczęła już podczas studiowania. Podolog z zamiłowania. Z pasją oddana pracy i bieżącym nowinkom kosmetycznym. Z przyjemnością bierze udział w systematycznych szkoleniach podnoszących standard usług, a tym samym satysfakcję klientów.

Agnieszka Wicka

 

Specjalistka Medycyny Kosmetycznej, Linergistka. Z branżą beauty związana od 14 lat. Od zawsze interesowała się zabiegami bardziej inwazyjnymi, a upiększanie kobiecej twarzy jest jej pasją. Uwielbia rozwój dlatego nieodłącznym elementem jej życia zawodowego są kursy i szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności w dziedzinach, które z sukcesem praktykuje od wielu lat.

Eliza Szczygieł

 

Magister kosmetologii, szkoleniowiec. Pasjonatka wielu dziedzin. Szczególnie odnajduje się w kosmetyce twarzy, podologii i stylizacji paznokci. Nieustannie szuka nowych rozwiązań, podchodząc indywidualnie do każdego klienta, co przynosi zadawalający efekt w prowadzonych przez nią terapiach.

Anna Skoczkowska - Dela

 

Lekarz medycyny estetycznej, neurolog

 

Absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej. Od 2018 roku odbywa szkolenie specjalizujące na Oddziale Neurologii Szpitala Specjalistycznego im. F. Ceynowy w Wejherowie. W 2019 roku ukończyła studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej. Od tego czasu systematycznie doskonali swoje umiejętności na szkoleniach i sympozjach. Specjalizuje się w medycynie anti - aging (korekcja zmarszczek, wolumetria twarzy, mezoterapia igłowa), leczeniu nadpotliwości, leczeniu łysienia, lipolizie iniekcyjnej,  bruksizmie.