Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

O nas

Salon Lusterko powstał z myślą o Osobach, które cenią sobie profesjonalne i pełne empatii zrozumienie ich potrzeb w zakresie Piękna.

Zespół specjalistów Salonu Lusterko, wykonujących swoją pracę z pasją i zaangażowaniem służy Państwu swoim doświadczeniem i wartościową wiedzą.

 

Dołożymy wszelkich starań, aby każdy pobyt w Salonie był czasem satysfakcji, odprężenia i dobrego samopoczucia.

Szanowni Państwo! - Zapraszamy do Świata Lusterka!

Magdalena Garstka

 

Kosmetyczka i terapeutka SPA z 15- letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Fascynuje się naturalnymi metodami odmładzania skóry, takimi jak masaż Kobido, face yoga czy kinesotaping. Specjalizuje się również w obsłudze nowoczesnych urządzeń HI-TECH. W pracy najbardziej ceni sobie kontakt z klientem. Prywatnie żona i mama, która swój wolny czas w 100% poświęca rodzinie.

Wiktoria Palmowska

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz Akademii Morskiej w Gdyni. Kosmetolog z 10 - letnim doświadczeniem. Swoje pierwsze kroki zawodowe rozpoczęła już podczas studiowania. Podolog z zamiłowania. Z pasją oddana pracy i bieżącym nowinkom kosmetycznym. Z przyjemnością bierze udział w systematycznych szkoleniach podnoszących standard usług, a tym samym satysfakcję klientów.

Agnieszka Wicka

 

Specjalistka Medycyny Kosmetycznej, Linergistka. Z branżą beauty związana od 12 lat. Od zawsze interesowała się zabiegami bardziej inwazyjnymi, a upiększanie kobiecej twarzy jest jej pasją. Uwielbia rozwój dlatego nieodłącznym elementem jej życia zawodowego są kursy i szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności w dziedzinach, które z sukcesem praktykuje od wielu lat.

Ewelina Syroka

 

Makijażystka, która poprzez swoją pracę stała się wielką pasjonatką wydobywania piękna z każdej osoby, która zaufa jej doświadczeniu. Uwielbia poszerzać swoją wiedzę, dlatego aktywnie bierze udział w wartościowych szkoleniach, które podnoszą jej umiejętności. W makijażu dba o szczegóły: estetykę, indywidualny dobór kolorów, wydobycie świeżości i promiennego wyglądu. Zadowolenie i wsłuchanie się w potrzeby klienta stawia na pierwszym miejscu, ponieważ jest to wyznacznik sukcesu, który daje jej siłę i motywację do dalszego działania.

Diana Dardzińska

 

Kosmetyczka, Manikiurzystka, która swoją pasję przekuła w zawód, mogąc spełniać się w pielęgnacji i stylizacji dłoni i stóp. Specjalistka, która w profesjonalny sposób troszczy się o wysoką jakość swojej pracy. Jej priorytet to satysfakcja klienta, dlatego dba o każdy szczegół, wsłuchując się w jego potrzeby i wymagania. 

Lek. Joanna Gunarys

 

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Poza chirurgią ogólną, która jest jej wielką pasją zajmuje się również zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. W swojej codziennej pracy najważniejsze jest dla niej najwyższa jakość wykonywanych zabiegów oraz bezpieczeństwo pacjenta. Uczestniczy w licznych kursach, konferencjach oraz szkoleniach stale podnosząc swoją wiedzę oraz umiejętności zarówno w zakresie chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. Dobro pacjenta oraz jego zadowolenie jest dla Pani Doktor najwyższym priorytetem. Każdemu pacjentowi stara się zapewnić poczucie bezpieczeństwa oraz pełnego zrozumienia dla problemu z jakim zgłasza się do gabinetu.