Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Modelowanie ust

Modelowanie ust to zabieg, który umożliwia wypełnienie i uwydatnienie warg oraz nadanie im uwodzicielskiego kształtu. Decydują się na niego zazwyczaj kobiety pragnące uzyskać efekt naturalnego powiększenia. Zabieg wykonywany przez naszych specjalistów z Gdyni przyczyni się także do rewitalizacji i odżywienia ust. Modelowanie ust kwasem hialuronowym wykonuje się również w celu skorygowania ich kształtu. Może być przeprowadzane z wykorzystaniem rozmaitych technik. Wybór odpowiedniej metody, a także kształt, jaki nadajemy wargom, zależny jest od preferencji oraz typu urody każdej Klientki. Stosujemy techniki znane jako Baby Doll, Hollywood czy Russian Lips. Umożliwiają one uwydatnienie zarówno dolnej, jak i górnej wargi, a także naturalne podkreślenie konturu ust, który często zaciera się z wiekiem.


Jak przebiega modelowanie ust?


Przed zabiegiem warto pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu, unikać opalania i sauny. Dwa tygodnie przed i po modelowaniu ust nie powinno się także wykonywać zabiegów dentystycznych. Zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której lekarz dokładnie obejrzy usta zarówno w spoczynku, jak i w ruchu, np. podczas mówienia. Przeprowadzi również dokładny wywiad, mający na celu wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu. Modelowanie ust polega na podawaniu kwasu hialuronowego przy pomocy iniekcji do czerwieni wargowej. Do tego celu wykorzystuje się cienkie igły, podobnie jak przy makijażu permanentnym. Modelowanie przeprowadzane jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 45 minut. Po zabiegu wykonywany jest masaż, który ma na celu zapobieganie tworzeniu się nieestetycznych grudek. Lekarz udziela również dokładnych wskazówek dotyczących pielęgnacji ust.