Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Manicure/pedicure

Manicure:

Pedicure

Wykonujemy pedicure oraz manicure hybrydowy, klasyczny, a także o działaniu regeneracyjnym lub terapeutycznym. Nasi eksperci pomogą zadbać o zdrowie i piękno Twoich dłoni oraz dobrą kondycję i atrakcyjny wygląd paznokci. Osobom pragnącym zatroszczyć się o swoje stopy polecamy również zabiegi z zakresu podologii. Specjaliści w tej dziedzinie z naszego salonu w Gdyni zajmą się profesjonalną pielęgnacją, a w razie potrzeby zastosują odpowiednie procedury terapeutyczne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów z zakresu manicure i pedicure!


Jeśli chcesz przywrócić swoim dłoniom i stopom dobrą kondycję, dodać im atrakcyjności przed wielkim wyjściem czy też zadbać o ich prawidłową pielęgnację, u nas możesz liczyć na profesjonalny zabieg. Dobierzemy go, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania oraz stan skóry i paznokci. Zaproponujemy Ci zabieg pielęgnacyjny lub regeneracyjny, zajmiemy się także opracowaniem paznokci oraz ich zdobieniem. Jeśli chcesz jeszcze lepiej zadbać o skórę dłoni, możesz u nas skorzystać z profesjonalnych zabiegów rewitalizujących, w tym mezoterapii igłowej oraz bezigłowej.Manicure hybrydowy


Manicure hybrydowy to zabieg mający na celu wypielęgnowanie paznokci oraz ich ozdobienie wybranym lakierem. W odróżnieniu od klasycznego odpowiednika jego efekty utrzymują się zdecydowanie dłużej, nawet do 4 tygodni. Nakładane na paznokcie preparaty utrwalane są przy pomocy światła UV. Dzięki temu warstwa lakieru nie niszczy się przy wykonywaniu codziennych czynności, a dłonie wyglądają atrakcyjnie w każdej sytuacji. Podczas zabiegu korzystamy ze sprawdzonych produktów najlepszych marek, co daje Ci pewność, że wszystkie preparaty są najwyższej jakości.Pedicure


W naszym salonie w Gdyni zajmujemy się też pielęgnacją stóp. Przygotujemy je do lata, zadbamy o ich gładkość i atrakcyjny wygląd. Zajmiemy się też pielęgnacją i zdobieniem paznokci, zarówno podczas klasycznego, jak i hybrydowego pedicure. Jeśli zmagasz się z dolegliwościami lub chorobami stóp, wykonamy profesjonalny pedicure podologiczny. Doradzimy Ci, jak prawidłowo pielęgnować stopy w domu, aby pozostawały one zdrowe i piękne. Decydując się na zabiegi w naszym salonie, masz pewność, że Twoje stopy są w rękach najlepszych specjalistów.