Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

IMoos – ujędrnianie i redukcja tkanki tłuszczowej

Wykonujemy zabiegi urządzeniem IMoos, łączącym drenaż limfatyczny, masaż próżniowy, działanie fal multipolarnych oraz rozgrzewanie tkanek. Wykorzystywane jest do ujędrniania różnych regionów ciała, w tym twarzy i szyi. Masaż nim przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie wyszczuplenia brzucha, nóg czy ramion. Urządzenie doskonale sprawdza się przy zabiegach mających na celu usuwanie cellulitu oraz modelowanie sylwetki. Stymuluje także produkcję elastyny i kolagenu oraz przyczynia się do wzrostu ilości fibroblastów w skórze. Dzięki temu staje się ona sprężysta, napięta i wyraźnie wygładzona.


Czym jest IMoos i jak działa?


IMoos to nowoczesne urządzenie znajdujące różnorodne zastosowania w profesjonalnych salonach kosmetologicznych oraz gabinetach medycyny estetycznej. Wyposażone jest w rotacyjną głowicę, która obracając się, masuje wybrane partie ciała i stymuluje krążenie krwi i limfy. Nasila w ten sposób metabolizm w komórkach, co z kolei przyczynia się do eliminacji toksyn, poprawy natlenienia komórek oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkową stymulację zapewniają mono- i bipolarne fale elektromagnetyczne docierające nawet do głęboko położonych warstw skóry.

Ponadto urządzenie umożliwia wykonanie masażu próżniowego, który działa jak drenaż limfatyczny. Pobudza przepływ chłonki, przyspieszając tym samym eliminację zbędnych produktów przemiany materii, zanieczyszczeń, a także nadmiaru wody z tkanek. Zabiegi wyszczuplające z wykorzystaniem IMoos poprawiają także ukrwienie, a co za tym idzie natlenienie i odżywienie komórek. Jest to niezwykle istotne dla redukcji tkanki tłuszczowej, a także zachowania jędrnej, gładkiej i promiennej skóry. IMoos umożliwia też termolipolizę, gdyż rozgrzewa tkanki, a w takich warunkach tłuszcz spalany jest szybciej.