Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Zabiegi z kwasami

Wykonujemy zróżnicowane zabiegi z kwasami wywierającymi korzystny wpływ na pracę komórek skóry. Dobierzemy odpowiednie do potrzeb osób z problemami skórnymi, a także tych, które chcą podtrzymać piękny wygląd cery. Oferujemy zabiegi o działaniu odmładzającym, ujędrniającym i przeciwzmarszczkowym przeznaczone dla skóry dojrzałej. Pomożemy także Klientom o cerze wrażliwej, trądzikowej, tłustej, ale również odwodnionej i zmęczonej. W naszym salonie w Gdyni możesz skorzystać z bezpiecznych zabiegów z kwasami wykonywanych na skórze twarzy, szyi i dekoltu.


Jak działają kwasy stosowane podczas zabiegów?


Kwasy wykazują działanie złuszczające, wspomagają też głębokie oczyszczanie twarzy, co pomaga rozświetlić cerę i wygładzić ją. Poprawiają metabolizm w komórkach skóry, co sprawia, że odzyskuje ona zdrowy wygląd, a oznaki zmęczenia czy starzenia stają się mniej widoczne. Kwasy stosowane w kosmetologii mogą stymulować syntezę kolagenu i elastyny – białek niezbędnych dla utrzymania odpowiedniej gęstości i napięcia skóry. Działają wzmacniająco, regenerująco oraz antyoksydacyjnie, dzięki czemu spowalniają procesy starzenia zachodzące w tkankach.

Preparaty z kwasami często wykorzystuje się podczas oczyszczania twarzy oraz jej nawilżania. Mogą działać antybakteryjnie i odblokowywać pory (np. kwas salicylowy). Korzystnie wpływają na mikrokrążenie, pomagają pozbyć się niedoskonałości czy wyrównać koloryt cery. Wykazują także działanie silnie nawilżające (w szczególności kwas hialuronowy). Wykorzystujemy kwasy naturalnego pochodzenia, występujące w roślinach takich jak wierzba, brzoza czy rumianek. Dzięki temu zabiegi należą do najbezpieczniejszych i może z nich korzystać szerokie grono Klientów.