Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Pomoc dla skóry wrażliwej i naczynkowej

Skóra wrażliwa i naczynkowa wymaga szczególnej troski i specjalistycznej pielęgnacji. Doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalnie dobranych, wyjątkowo delikatnych zabiegów. Mogą z niej skorzystać osoby o skórze delikatnej, z tendencją do podrażnień i alergii, suchej i napiętej. Zadbamy także o cerę naczynkową, na której pojawiają się pajączki, zaczerwienienia, z kruchymi i pękającymi naczyniami krwionośnymi. Nasze zabiegi oczyszczające twarz, nawilżające i rewitalizujące pomogą ukoić skórę i odżywić ją. Dzięki temu zredukują nadwrażliwość na czynniki powodujące wystąpienie podrażnień czy rumieni.


Czym charakteryzuje się skóra naczynkowa?


Skóra naczynkowa jest zazwyczaj cienka, płytko unaczyniona i wrażliwa na czynniki zewnętrzne. Pod wpływem zmian temperatury, wiatru, słońca czy zanieczyszczeń powietrza pojawiają się na niej zaczerwienienia. Do ich powstawania przyczyniają się także bodźce emocjonalne, stres, duży wysiłek, a nawet spożywanie ostrych i gorących potraw. Nieodpowiednia pielęgnacja cery naczynkowej może nasilić objawy i przyczynić się do częstszego rozszerzania i pękania naczyń oraz występowania rumieni. Z tego powodu warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych, a także zadbać o odpowiedni dobór preparatów do oczyszczania czy nawilżania twarzy.