Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Aquasure H2 umożliwia połączenie kilku zabiegów, dzięki czemu zyskujesz czas, a przy tym możesz liczyć na znakomite efekty. Wieloetapowe oczyszczanie skóry pozwala na usunięcie zanieczyszczeń nawet z jej głębszych warstw, eliminację wolnych rodników oraz dokładne złuszczenie martwych komórek naskórka. Sprawia to, że zabieg wykazuje nie tylko działanie odświeżające, ale również przeciwstarzeniowe i dogłębnie nawilżające. Zapraszamy do skorzystania z wodorowego oczyszczania twarzy w naszym salonie w Gdyni!


Jakie zabiegi łączy oczyszczanie wodorowe Aquasure H2?


Oczyszczanie wodorowe z wykorzystaniem urządzenia Aquasure H2 umożliwia połączenie aż 4 zabiegów w 1. Synergiczne działanie daje spektakularne efekty naturalnego liftingu, dokładnie oczyszczonej, wygładzonej i promiennej skóry. Zabieg poprawia też koloryt cery i pomaga w niwelowaniu przebarwień skóry.


Oczyszczanie wodorowe – to zabieg z wykorzystaniem cząsteczek aktywnego wodoru, który umożliwia skuteczne oczyszczenie skóry na poziomie komórkowym. Pozwala też spowolnić proces powstawania zmarszczek i zachować prawidłowe napięcie skóry. Dzieje się tak, ponieważ aktywny wodór skutecznie neutralizuje wolne rodniki tlenowe, których nadmiar przyspiesza starzenie się skóry.


HydroPeeling – ten złuszczający zabieg z wykorzystaniem wody pod dużym ciśnieniem nazywany jest też wodną mikrodermabrazją. Jego celem jest usunięcie z powierzchni skóry wszelkich zanieczyszczeń, a także martwych komórek naskórka.


Infuzja jonowa – polega na podawaniu do komórek skóry serum zawierającego substancje o działaniu odżywczym oraz eksfoliującym. Wśród nich wyróżnić można kwas mlekowy pozwalający na skuteczne złuszczenie martwych komórek oraz aktywną witaminę C o działaniu regeneracyjnym, odżywczym oraz antyoksydacyjnym.


Lifting MSC – to ostatni etap oczyszczenia wodorowego, mający na celu poprawę napięcia skóry oraz jej elastyczności. Przyczynia się do poprawy krążenia krwi w tkankach, przebudowy i wzmocnienia włókien kolagenowych oraz elastynowych. Lifting MSC wykonuje się przy użyciu opatentowanej głowicy masującej, która stymuluje skórę mikroprądami.


Jakich preparatów używamy podczas oczyszczania wodorowego?


Dla uzyskania jak najlepszego efektu wykorzystujemy synergistyczne działanie różnych składników, w tym:


Witaminy C – należy do najskuteczniejszych antyoksydantów, pobudza syntezę kolagenu oraz naturalnego kwasu hialuronowego w skórze, co przyczynia się do zwiększenia jej jędrności. Dodatkowo wykazuje działanie uszczelniające naczynia krwionośne, co poprawia zdrowie i wygląd skóry.


Kwasu mlekowego AHA 13% – pozwala na złuszczenie komórek martwego naskórka bez mogącego wywołać podrażnienia tarcia. Kwas mlekowy pobudza produkcję ceramidów w skórze, co przyspiesza regenerację jej komórek. Sprzyja też poprawie nawilżenia i wygładzeniu skóry.


Kwasu salicylowego BHA 0,3% – wykazuje on działanie antybakteryjne, odblokowuje ujścia mieszków włosowych, a także reguluje wydzielanie sebum. Po zastosowaniu kwasu salicylowego skóra jest doskonale przygotowana na wchłanianie substancji aktywnych, poprawia się też jej koloryt i struktura.


Podczas zabiegów wykorzystywany jest także aloes, który wykazuje działanie łagodzące, nawilżające i regenerujące.