Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Nowoczesne metody modelowania i wyszczuplania ciała

W pozbyciu się zbędnych kilogramów pomocne są nowoczesne zabiegi wyszczuplające i modelujące ciało. Ważne, by były dopasowane do potrzeb i oczekiwań konkretnej osoby, dlatego też przed doborem metody warto skorzystać z konsultacji specjalistów z zakresu medycyny estetycznej.


Rodzaje zabiegów wyszczuplających


Dostępnych jest wiele różnych zabiegów wyszczuplających, które mają na celu redukcję tkanki tłuszczowej. Wspomagają walkę ze zbędnymi kilogramami i jednocześnie ujędrniają skórę, która po schudnięciu często staje się wiotka.


Jednym z nowoczesnych zabiegów wyszczuplających jest lipoliza iniekcyjna. Poddaje się jej takie obszary ciała, jak m.in. uda, brzuch, pośladki i ramiona. To metoda nieinwazyjna, polegająca na wprowadzeniu pod skórę specjalnych preparatów, które rozpuszczają komórki tłuszczowe. Zabieg odbywa się przy wykorzystaniu znieczulenia miejscowego, dlatego nie wiąże się z dolegliwościami bólowymi.


Kolejny cieszący się dużą popularnością zabieg wyszczuplający to mezoterapia igłowa. Do określonych partii ciała metodą ostrzykiwania zostają wprowadzone odpowiednio dobrane substancje aktywne. Powodują one rozbicie komórek tłuszczowych. Celem mezoterapii jest też usunięcie cellulitu i ujędrnienie ciała.


Na czym polegają wyszczuplające masaże?


Wymieniając nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające, nie można nie wspomnieć o masażach. W naszym gabinecie wykonujemy je przy użyciu innowacyjnego urządzenia emitującego multipolarne fale radiowe, które powodują rozbicie skupisk tkanki tłuszczowej.


Masaże wyszczuplające wspomagają proces odchudzania. Pobudzają krążenie krwi i chłonki, co przekłada się na poprawę metabolizmu i eliminację nadmiaru wody z organizmu. Ponadto zabieg ten może znacząco polepszyć kondycję skóry, poprzez jej ujędrnienie oraz wygładzenie.