Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Zabiegi wyszczuplające

Oferujemy zabiegi wyszczuplające ułatwiające pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych regionów ciała. Walka z nadmiarem kilogramów nie jest łatwa, jednak doskonale wiemy, jak zwiększyć jej skuteczność. W zależności od Twoich preferencji możesz zdecydować się na lipolizę iniekcyjną czy mezoterapię igłową lub poddać się modelującym masażom. Eksperci z naszego salonu w Gdyni pomogą Ci wybrać zabiegi wyszczuplające najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przyjdź na konsultację, podczas której poznasz skuteczne sposoby na osiągnięcie wymarzonej sylwetki!


Wyszczuplające masaże


Wykonujemy masaże wyszczuplające z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia IMoos, które dzięki połączeniu kilku metod wykazuje wysoką skuteczność przy redukcji tkanki tłuszczowej. Nasila zachodzące w tkankach procesy metaboliczne, co przyspiesza spalanie tłuszczu. Fale elektromagnetyczne umożliwiają rozbicie tkanki tłuszczowej zgromadzonej pod skórą na różnej głębokości. Dodatkowo urządzenie w kontrolowany sposób rozgrzewa skórę, co przyczynia się do poprawy pracy komórek. Pozwala także na redukcję cellulitu oraz eliminację nadmiaru wody z organizmu.


Skuteczne zabiegi wyszczuplające


Aby zwiększyć skuteczność wyszczuplającego masażu, warto połączyć go z zabiegami w gabinecie medycyny estetycznej. W tym zakresie pomocna może być lipoliza iniekcyjna, która pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej gromadzącej się w różnych okolicach ciała. Zabieg wykonywany jest m.in. na brzuchu, udach, pośladkach, ramionach. Lipoliza należy również do popularnych zabiegów na twarz pomocnych w redukcji drugiego podbródka. Polega na podawaniu pod skórę substancji powodujących rozpad komórek tłuszczowych. W ujędrnieniu skóry, która po zrzuceniu nadmiarowych kilogramów często staje się wiotka, pomóc może mezoterapia.