Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Usuwanie cellulitu

Zabiegi mające na celu usuwanie cellulitu mogą być zróżnicowane. Dużą popularnością cieszy się drenaż limfatyczny oraz masaże antycellulitowe wykonywane manualnie bądź z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu. Do redukcji cellulitu wykorzystuje się m.in. urządzenia próżniowe, rozgrzewające tkanki czy emitujące fale radiowe. W naszym salonie w Gdyni wykonujemy zabiegi antycellulitowe łączące wszystkie te metody przy użyciu nowoczesnego urządzenia IMoos wyposażonego w rotacyjną głowicę. W redukcji cellulitu pomocna jest również mezoterapia igłowa stymulująca pracę komórek i poprawiająca ich metabolizm.


Czym jest cellulit i jak z nim walczyć?


Cellulitem nazywane są skupiska nieprawidłowo rozmieszczonych pod skórą komórek tłuszczowych. Tworzą grudki, które uciskają na naczynia limfatyczne, co przyczynia się do zatrzymywania nadmiaru wody w tkankach oraz spadku metabolizmu komórkowego. Aby odzyskać piękny i zdrowy wygląd skóry, warto zadbać o prawidłową dietę oraz aktywność fizyczną. W walce z cellulitem pomocne są także profesjonalne zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej i kosmetologii. Jeśli należysz do grona osób zmagających się z tym problemem, przyjdź do naszego salonu, a pomożemy Ci w zwalczeniu cellulitu!


Masaż jako pomoc w walce z cellulitem


Jednym z najskuteczniejszych, a przy tym bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów przyspieszających redukcję cellulitu jest masaż dotkniętych zmianami miejsc. U nas możesz skorzystać z zabiegu przy pomocy innowacyjnego urządzenia emitującego multipolarne fale radiowe, które rozbijają skupiska tkanki tłuszczowej. Co więcej, urządzenie IMoos pobudza krążenie krwi i chłonki, co nasila metabolizm w komórkach i przyczynia się do eliminacji nadmiaru wody z organizmu. Efektem zabiegu jest wyraźna poprawa wyglądu skóry, jej ujędrnienie i wygładzenie.