Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Henna brwi i rzęs

Henna brwi i rzęs to naturalny sposób na dodanie wyrazistości oprawie oczu. Włoski pokrywane są naturalnymi pigmentami, których barwę dobieramy do preferencji Klientki, a także typu jej urody. Usługę kierujemy w szczególności do kobiet, które w szybki sposób chcą poprawić wygląd brwi i rzęs. Zabieg w naszym salonie w Gdyni trwa zazwyczaj około kilkunastu minut, a jego efekt utrzymuje się do kilku tygodni. Na farbowanie brwi i rzęs często decydują się posiadaczki delikatnej, bardzo jasnej oprawy oczu, jednak z powodzeniem mogą z niego skorzystać panie o innych typach urody. Henna pozwala na nadanie włoskom pożądanej barwy bez stosowania środków chemicznych oraz inwazyjnych metod. Dodatkowo zawarte w preparatach składniki odżywcze wzmacniają włoski i poprawiają ich gęstość. Jeśli chcesz uzyskać bardziej wyrazisty efekt, w naszym salonie możesz skorzystać z usługi laminowania brwi i liftingu rzęs.


Henna pudrowa


Henna pudrowa to nowoczesny zabieg, podczas którego wykorzystywane są naturalne barwniki. Polega na farbowaniu nie tylko włosków, ale również skóry pod brwiami. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie intensywnej pigmentacji, która utrzymuje się dłużej niż w przypadku klasycznej henny. Dodatkowo umożliwia wyrównanie optyczne asymetrycznych lub przerzedzonych brwi. Henna pudrowa wybierana jest też przez Klientki pragnące odświeżyć efekt makijażu permanentnego. Pigmenty dostępne są w wielu odcieniach – od blondów, poprzez czerwienie po ciemne brązy i czerń. Sprawia to, że każda z Klientek może liczyć na uzyskanie naturalnego efektu zabiegu. Oprócz efektu wizualnego henna pudrowa zapewnia także pielęgnację i odżywienie włosków, a także ich zagęszczenie.