Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Laminowanie brwi i lifting rzęs

Laminowanie brwi i lifting rzęs to zabiegi, które pomogą wydobyć naturalne piękno Twoich oczu. Podkreślają barwę włosków, sprawiają, że stają się one wyraźniejsze i ładnie się układają. Dodatkowo przyczyniają się do odżywienia brwi i rzęs, regenerują je i wzmacniają. Zabiegi wykonywane przez specjalistów z naszego salonu w Gdyni pozwolą Ci zaoszczędzić czas przeznaczony na codzienną pielęgnację i podkreślanie oprawy oczu. Lifting i laminowanie rzęs oraz brwi to doskonała propozycja dla osób, które zastanawiają się nad wykonaniem makijażu permanentnego, ale wolą zacząć od nieinwazyjnego zabiegu.


Jak wykonuje się lifting rzęs?


Lifting rzęs polega na ich trwałym podkręceniu, wydłużeniu oraz uniesieniu. Włoski nawijane są na specjalny wałeczek i pokrywane preparatem umożliwiającym zmianę struktury rzęs oraz nadanie im pożądanego kształtu. Zabieg obejmuje także odżywienie włosków, wzmocnienie ich koloru oraz laminowanie, czyli nakładanie wzmacniającego i pogrubiającego olejku keratynowego. Efektem liftingu rzęs jest naturalny wachlarz zdrowych, pięknych, długich i idealnie odseparowanych włosków. Uzyskane rezultaty utrzymują się przez kilka tygodni, w zależności od naturalnego cyklu życia rzęs.


Kiedy warto skorzystać z zabiegu laminowania brwi?


Wykorzystywany podczas zabiegu kwas tioglikolowy umożliwia zmianę struktury włosków oraz wymodelowanie ich. Stosuje się także preparaty odżywiające brwi oraz utrwalające stylizację. Laminowanie brwi pomoże podkreślić ich kolor i kształt, nadać proporcje, a także wygładzić i odżywić włoski. Polecany jest dla osób o cienkich lub nieregularnych brwiach, gdyż umożliwia pogrubienie włosków oraz optyczną poprawę symetrii twarzy. Sprawdza się przy osłabionych, przerzedzonych oraz bardzo jasnych brwiach. Na laminowanie warto zdecydować się również, gdy włoski rosną w różnych kierunkach, są sztywne i ciężko je ułożyć.