Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Zabiegi pielęgnacyjne ciała

Technologia unikatowej głowicy oraz specjalistycznych, multipolarnych fal pozwala na selektywne dotarcie do tkanki tłuszczowej i zagęszczanie struktur skóry. Fale i rotacja rozbijają i upłynniają komórki tłuszczowe i usuwają je w naturalnych procesach metabolicznych. Masaż podciśnieniowy wykorzystuje drenaż limfatyczny i próżnię, dzięki czemu skutecznie rozbija cellulit i/lub ujędrnia wybrane partie ciała. Specjalistyczne fale działają na wszystkich poziomach skóry odbudowując włókna kolagenowe i elastyny, dzięki czemu następuje silne napięcie i zagęszczenie struktur skóry oraz jej dotlenienie.


Dla kogo:


dla osób, którym zależy na wymodelowaniu ciała


Efekt:


aktywne usuwanie tkanki tłuszczowej
redukcja cellulitu
lifting i uelastycznienie skóry
zmniejszenie wiotkości
regeneracja kolagenu
poprawa elastyczności skóry
lifting pośladków 3D


Wskazania do zabiegu:


skóra wiotka, pozbawiona jędrności, z cellulitem


Przeciwwskazania:


ciąża, karmienie piersią
nowotwory złośliwe
przebyte udary mózgu
choroby serca, immunologiczne
stany zapalne w miejscu zabiegu


Każdy zabieg poprzedzony jest dokładnym wywiadem oraz diagnozą skóry w celu wybrania zabiegu i kosmetyków do indywidualnych potrzeb klienta