Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Dr Irena Eris – zabiegi autoryzowane

Przeprowadzamy autoryzowane zabiegi Dr Irena Eris dopasowane do potrzeb każdego rodzaju skóry. Bazują na bezpiecznych preparatach o udowodnionej skuteczności i nowoczesnych technologiach. Klientki i Klienci mogą skorzystać z zabiegów odmładzających, rewitalizujących czy poprawiających nawilżenie. Podczas każdego z nich stosujemy odpowiednie techniki oraz profesjonalne kosmetyki Dr Irena Eris. Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzamy dokładny wywiad, mający na celu wykluczenie przeciwwskazań, a także dobór odpowiednich procedur i preparatów. Dzięki temu możesz mieć pewność skuteczności i bezpieczeństwa wykonywanych przez nas zabiegów.

Autoryzowane zabiegi Dr Irena Eris to idealna propozycja dla osób, które szukają sposobu na odprężenie i upiększenie. Znaleźć wśród nich można relaksacyjne i liftingujące masaże twarzy pobudzające naturalne procesy odnowy w skórze. Klientom ceniącym rozwiązania oparte o naturalne składniki polecamy zabiegi regeneracyjne z wykorzystaniem aromatycznych olejów odżywczych. Jeśli szukasz zaawansowanej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, możesz skorzystać z zabiegu Skin Art&Lifting, podczas którego stosowany jest naturalny wypełniacz intensywnie modelujący twarz.


Dr Irena Eris


Dr Irena Eris to polska marka z wieloletnią tradycją w produkcji innowacyjnych kosmetyków. Firma wytwarza zarówno preparaty do użytku domowego, jak i przeznaczone dla profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologicznych. Ponadto specjaliści z laboratoriów Dr Irena Eris opracowują skuteczne zabiegi upiększające, rewitalizujące i przywracające skórze młody wygląd. Aby z nich skorzystać, nie musisz szukać daleko – autoryzowane zabiegi Dr Irena Eris dostępne są w naszym salonie w Gdyni!