Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa

Odpowiednia pielęgnacja przeciwzmarszczkowa pomoże zachować młody wygląd, opóźnić pojawienie się oznak starzenia, a także zredukować te już występujące na skórze. Aby była efektywna, warto stosować wysokiej jakości kosmetyki i regularnie korzystać z profesjonalnych zabiegów. Doskonale wiemy, jak skutecznie walczyć ze zmarszczkami, utratą jędrności czy spadkiem gęstości skóry. W naszym salonie w Gdyni możesz liczyć na kompleksową pielęgnację przeciwzmarszczkową obejmującą złożone zabiegi odmładzające z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Dobierzemy odpowiedni do Twoich potrzeb, także jeśli masz skórę wrażliwą lub naczynkową, a ponadto udzielimy profesjonalnych porad dotyczących codziennej pielęgnacji.


Jakie zabiegi przeciwzmarszczkowe oferujemy?


Oferujemy różnorodne zabiegi mające na celu prewencję i redukcję zmarszczek. Znajdziesz wśród nich odmładzające masaże o działaniu liftingującym, w tym dający znakomite efekty masaż Kobido. Możemy zaproponować Ci również autoryzowane zabiegi Dr Irena Eris, które przyczyniają się do widocznego odmłodzenia skóry. Zadbamy też o jej prawidłowe oczyszczenie i nawilżenie, co wpłynie na poprawę kondycji skóry i przyspieszy zachodzące w jej komórkach procesy regeneracyjne. Zabiegom przeciwzmarszczkowym możesz poddać się również w naszym gabinecie medycyny estetycznej w Gdyni. Nasi specjaliści dobiorą procedurę najlepiej odpowiadającą potrzebom Twojej skóry, co pomoże Ci w skutecznej walce ze zmarszczkami i innymi oznakami starzenia. Co więcej, możesz u nas kupić sprawdzone i skuteczne kosmetyki przeciwzmarszczkowe dla osób w każdym wieku.