Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Masaże twarzy

Nasza oferta obejmuje profesjonalne masaże twarzy zróżnicowanymi technikami. Pracujemy zarówno z pomocą specjalistycznych urządzeń, jak i manualnie. Specjalizujemy się w odmładzającym i ujędrniającym masażu Kobido. W naszym salonie możesz skorzystać również z masażu urządzeniem IMoos. Niezależnie od wybranej techniki, masaż twarzy pomoże Ci się odprężyć, korzystnie wpłynie na poprawę krążenia w skórze, a także jej nawodnienia i natlenienia. Dzięki temu cera odzyska blask, stanie się jędrniejsza i gładsza, a Ty pozbędziesz się objawów zmęczenia i stresu.


Masaż Kobido


Złożony i intensywny masaż Kobido to pochodząca z Japonii technika naturalnego liftingu. Rozluźnia mięśnie, pobudza krążenie w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, niweluje też obrzęki. Dzięki temu skóra od razu po zabiegu zyskuje promienność i naturalny koloryt, zmniejszają się cienie pod oczami. Masaż Kobido przyczynia się również do stymulacji produkcji elastyny oraz kolagenu w skórze. To z kolei skutkuje wzrostem jędrności, a także poprawą owalu twarzy. Zabieg przywraca witalność i młody wygląd skóry. Wykonywany jest w połączeniu z peelingiem i maską, co zapewnia dokładne oczyszczenie i intensywniejsze pobudzenie.