Ta strona używa plików cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Depilacja laserowa Gdynia

Przeprowadzamy zabiegi depilacji laserowej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń generujących wiązkę laserową możliwe jest całkowite zniszczenie włosa i uzyskanie gładkiej skóry. Laser oddziałuje bowiem bezpośrednio na cebulki włosków, osłabiając je, uszkadzając i hamując produkcję melaniny.


Moc, czas naświetlania i liczba zabiegów depilacji laserowej niezbędnych do osiągnięcia pożądanego efektu zależy od kilku czynników, takich jak m.in.: kondycja skóry, kolor włosów, i odcień karnacji. W naszym gabinecie zapewniamy indywidualne podejście – proponujemy zabiegi idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań konkretnego Klienta.


Wykonujemy depilację laserową przy użyciu zaawansowanych technologii, przekładających się na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo procedury. Naszą specjalnością są zabiegi epilacji trójwiązkowym laserem Coolight Evo 3.


Jakie są zalety depilacji laserowej?


Inaczej niż w przypadku depilacji woskiem efekt zabiegu laserowego utrzymuje się znacznie dłużej niż tylko kilka tygodni – nawet do kilku lat. To długotrwała metoda usuwania zbędnego owłosienia, którą można stosować na różnych partiach ciała, w tym m.in. nogach, rękach, okolicach bikini, pachach, plecach, torsie, a nawet twarzy.


Jedną z najważniejszych zalet depilacji laserowej jest także jej bezpieczeństwo. To technika bezinwazyjna, niewiążąca się z ryzykiem przerwania ciągłości skóry. Dzięki wykorzystaniu przez nas najnowocześniejszych urządzeń zabieg nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych. Krótko po jego zakończeniu skóra może być podrażniona czy zaczerwieniona, jednak to nie powód do niepokoju – objawy te ustępują samoistnie.


Jak przebiega depilacja laserowa?


Przed depilacją laserową zawsze przeprowadzamy wywiad z Klientem, by upewnić się co do jego oczekiwań, a także wykluczyć istnienie przeciwskazań do zabiegu (np. aktywne choroby skóry, nowotwory, zaburzenia krążenia, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowe).


Sama procedura polega na naświetlaniu wiązką światła laserowego miejsca, z którego mają być usunięte włosy. Czas trwania zabiegu depilacji laserowej jest uzależniony m.in. od tego, jaka partia ciała i jakiej wielkości jest poddawana działaniu lasera. Aby osiągnąć pożądany efekt gładkiej skóry, zwykle przeprowadza się od 4 do 6 zabiegów.


Na czym polega epilacja laserowa laserem trójwiązkowym Coolite Evo 3? 


Epilacja laserowa Coolite Evo3 pozwala szybko, skutecznie i bezboleśnie pozbyć się owłosienia z różnych partii ciała.


Coolite EVO 3 reprezentuje nową generację lasera – numer 1 na świecie w depilacji diodami światłowodowymi, który posiada certyfikat FDA. Jest to innowacyjny system wyposażony w potrójną długość fali do dwóch zastosowań: depilacji i fotoodmładzania skóry.
Nadaje się do karnacji typu I-VI na wszystkie partie ciała, szczególnie przyjazny dla karnacji ciemnej i opalonej.


Wiązki wykorzystywane w zabiegach epilacji laserowej:


  • 810 nm (laser diodowy) – skutecznie niszczy ciemne włosy oraz komórki odpowiedzialne za ich odbudowę, może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry, za wyjątkiem skóry bardzo opalonej, trzy miesiące po skończonej depilacji stwierdza się zmniejszony odrost o 98%,
  • 940 nm (laser aleksandrytowy) – skutecznie usuwa owłosienie ciemne, słabiej jasne włosy. Ciemna karnacja obniża skuteczność zabiegu. Źródłem światła jest kryształ. Stosowany głównie do epilacji oraz zamykania naczyń krwionośnych. trzy miesiące po skończonej depilacji stwierdza się zmniejszony odrost o 80%,
  • 1064nm (laser Nd-YAG) stosowana do usuwania włosów nawet na opalonej skórze. Trzy miesiące po skończonej epilacji stwierdza się zmniejszony odrost o 44-66%,

Wiązki lasera 808 nm, 755 nm, 1064 nm pozwalają na skuteczne uszkodzenie zarówno ciemnych, jak i jaśniejszych włosów. Dzięki zastosowaniu trzech wiązek możliwe jest przeprowadzenie efektywnych zabiegów epilacji laserowej nawet u osób o ciemniejszej karnacji. Laserem z trzema wiązkami można wobec tego pracować przez cały rok w obrębie całego ciała.


Nasz laser posiada optymalnie dobrany rozmiar głowicy, która w najefektywniejszy sposób wykorzystuje wiązki lasera. Dodatkowo urządzenie dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia pozwala dobrać odpowiednią temperaturę do różnych obszarów i fototypów skóry. Głowica lasera jest w stanie osiągnąć bardzo niską temperaturę chłodzenia rzędu -16 stopni Celsjusza, co czyni zabieg bezbolesnym. Głowica posiada wielkość pola zabiegowego równą 20 mm x 10 mm


Ile trwa standardowo cała seria zabiegów epilacji laserowej?

Średnio potrzebnych jest 4-6 zabiegów epilacji laserowej (co 6 tygodni), jednak – w zależności od indywidualnych cech skóry, ilości nadmiernego owłosienia (spowodowanego np. zaburzeniami hormonalnymi) może być koniecznych więcej naświetleń na każdą depilowaną część ciała. Konieczność powtarzania zabiegu wynika z cyklu wzrostu włosa. Nie wszystkie włosy rosną jednocześnie, a tylko te w fazie aktywnego wzrostu poddadzą się działaniu lasera. Włosy będące w innych fazach wzrostu nie zaabsorbują wystarczającej dawki promieniowania i zachowają zdolność regeneracji. Stąd też wymagana jest seria zabiegów epilacji laserowej.


Po skończonej serii należy wykonać zabieg przypominający – raz / 2 razy w roku w celu podtrzymania efektów zabiegu.


Jaki efekt można uzyskać dzięki depilacji laserowej?


Nowoczesne i bezbolesne zabiegi depilacji laserowej pozwalają uzyskać gładką, pozbawioną zbędnego owłosienia skórę. Podczas gdy golenie za pomocą maszynki często skutkuje podrażnieniami, a nawet skaleczeniami, tutaj nie ma takiego ryzyka. Nie trzeba też martwić się więcej o problem wrastających włosków czy też zapalenie mieszków włosowych, co niestety bywa częstym powikłaniem po stosowaniu domowych metodach depilacji. Co więcej, efektem depilacji laserem można cieszyć się znacznie dłużej, niż kiedy zastosuje się np. wosk – nawet wiele lat, gdyż wiązka lasera trwale niszczy cebulki włosowe.